צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

Ofer Keidar
Photography

שירותי צילום
צילום בוק דוגמנות ומשחק

צילום בוק דוגמנות ומשחק

כשאני מדמיין אתכם ניגשים עם תמונות חדשות לאודישן או לסוכנות, אני חושב על הדרך שעברתם כדי להגיע לשם. מעבר לעבודה הקשה, אחד האתגרים העומדים בפני שחקנים ודוגמנים טובים, הוא האחריות להעביר סיפור של דמות או מותג בצורה מהימנה. כצלם שעבודתו לאורך השנים התאפיינה בצילום אותנטי של אנשים ומקומות, גם אני שותף לאותו אתגר ודורש מעצמי ליצור ביחד איתכם תמונות יפות, מסוגננות, אך נאמנות למקור. 

חבילות צילום דוגמנות ואמני במה

הכנתי עבורך חבילות שירותי צילום שיכולות להתאים לך. אשמח להרכיב עבורך חבילת שירותים המותאמת לצרכים שלך. 

בוק קלאסי

ליצירת בוק חדש או רענון הבוק הקיים
1400
  • סשן של כ-90 דקות
  • 30 תמונות בעריכה מקצועית
  • 5 מהתמונות יעברו בנוסף גם עיבוד מתקדם
  • החלפת מערכות לבוש בהתאם להספק

בוק מושלם

סשן צילומים מורחב לקבלת תמונות במגוון רחב
1900
  • סשן של כ-120 דקות
  • 30 תמונות בעריכה מקצועית
  • 10 מהתמונות יעברו בנוסף גם עיבוד מתקדם
  • החלפת מערכות לבוש

* המחירים כוללים מע"מ

YES WE CAN!

כן – אשמח לשנות ולהתאים את החבילות עבורך. ניתן גם לקבל שירותי אקסטרה בתשלום נוסף, כמו מאפרת מקצועיתצילומי חוץ, שכירת סטודיו גדול יותר, צילומים בשבת וכדומה. צרו איתי קשר ונתפור ביחד חבילה מותאמת אישית לעסק שלך.

אשמח לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

צילום דוגמנים ושחקנים - איך זה עובד?

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

1. מתכננים

מתחילים בשיחה על מטרת צילומי התדמית, המסר שתרצו להעביר בתמונות, השימושים שתרצו לעשות בהן, לבוש, איפור וכל נושא שיעזור לנו ליצור ביחד תמונות תדמית איכותיות שישרתו את העסק שלך בצורה מיטבית.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

2. מצטלמים

הצילומים יתקיימו בסטודיו הביתי שלי בתל-אביב. אני לוקח בחשבון שאין לך נסיון מול מצלמה ומבין שאנשי עסקים רבים אינם אוהבים להצטלם ולכן אדריך אותך עד שנשיג ביחד תמונות מחמיאות ונינוחות בהתאם למטרות שהצבנו.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

3. בוחרים

למען שביעות רצונך, חשוב לי לשתף אותך בכל שלב בתהליך. לכן אעלה עבורך לרשת גלריה של התמונות המוצלחות ביותר לאחר עריכה. מהגלריה הזו תהיה לך האפשרות לבחור תמונות שיעברו עיבוד פוטושופ מתקדם.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

4. עורכים

תמונות ממצלמה מקצועית הן כמו יהלום לא מלוטש. בחדר העריכה אבצע תיקוני תאורה וגוונים, העלמת אדמומיות ופגמי עור זמניים וכדומה. התמונות הערוכות יראו אותנטיות, אך מסוגננות ומחמיאות.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

5. כובשים את העולם

הרגע לו חיכת מגיע: לאחר כמה ימי עריכה, תקבלו קישור להורדת תמונות התדמית הערוכות שלכם ברזולוציה גבוהה. התמונות המקצועיות יסייעו לך בהשגת התדמית המבוקשת, ומכאן, השמים הם הגבול...

צילום תדמית - לקוחות מספרים

אשמח לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

צילום תדמית - שאלות נפוצות

אם אתם לא אוהבים להצטלם ומרגישים שהתמונות שלכם אינן מחמיאות – אתם בחברה טובה. חלק גדול מהאנשים לא אוהבים להצטלם ולא מרגישים נוח מול מצלמה. זו סיבה מצוינת ללכת להצטלם בסטודיו מקצועי, אצל צלם שאת תיק העבודות שלו אתם אוהבים, ושיש עליו המלצות מלקוחות שבדיוק כמוכם – חששו מיום הצילומים, אבל יצאו ממנו בחיוך גדול. אתם מוזמנים לשמוע מה לקוחותי אומרים עלי ולצפות בתיק העבודות שלי.

כל צילום תדמית הוא שונה, וחשוב שתקבלו תמונות המותאמות לצרכים שלכם ולטעם האישי שלכם. לדוגמה, תמונת פורטרט של מטפל שיאצו תשדר תדמית שונה מזו של מנהלת חברת השקעות או תמונה של רווק תל אביבי באתר הכרויות. בשיחה המקדימה נדבר על התדמית שתבקשו ליצור, על הסגנון שאתם אוהבים, על הלבוש שישרת את המטרות שלכם, כך שביחד נתכנן את התמונות המוצלחות שתקבלו בסוף התהליך.

פוטושופ הוא אחד מכלי העריכה שיאפשרו לכם להיראות במיטבכם בתמונות מחמיאות ומסוגננות. אני משתמש בפוטושופ ובכלי עריכה נוספים כדי להעלים פגמים זמניים, כמו אדמומיות, ברק ושמנוניות מוגזמים, פצעונים וכדומה. כלי העריכה השונים מאפשרים לבצע גם תיקונים והתאמות של צבע ותאורה, מתן מראה מסוגנן ואחיד יותר לעור הפנים תוך שמירה על הצבע והמרקם שלו. חשוב לי להבהיר שכצלם הפועל לעידוד דימוי גוף חיובי, אינני מבצע שינויי פוטושופ בגוף המצולמים שלי (הצרה, הגדלה או עיוות של איברים). 

אין חובה להיעזר במומחי איפור, שיער וסטיילינג אישי בצילומי תדמית, ואני באופן אישי אוהב סגנון טבעי בצילומים שלי. יחד עם זאת, אנשי מקצוע בהחלט יכולים לסייע בהשגת תוצר סופי איכותי ומרשים יותר. מאפרת מקצועית תוכל לאפר אתכן באיפור המותאם למצלמה ולציוד הסטודיו, אשר נוטים להחליש איפור סטנדרטי ולהעצים טעויות איפור, כגון חוסר אחידות בגוונים או איפור מבריק. גברים יכולים להיעזר במאפרת מקצועית כדי למנוע ברק מיותר וכדי לייצר אחידות טבעית של עור הפנים. כשמדובר בגברים, לרוב בשלב עריכת התמונות נשיג מטרה דומה.

לאחר שנתאם צילומים אשלח לך חומר הדרכה על לבוש, שיער, איפור וגילוח. אני ממליץ בחום לגברים ולנשים להיערך ליום הצילומים בהתאם למדריך זה.

הסטודיו הביתי ממוקם בתל אביב, באיזור גשר הירקון. בשעות היום ניתן למצוא לרוב חניה בתשלום ברחוב. בשעות הערב כדי להצטייד בסבלנות או להגיע בתחבורה ציבורית. לפרויקטים גדולים ניתן לשכור סטודיו שלם בתשלום נוסף.

בהחלט! אתם מוזמנים להגיע עם מלווה אחד שיעזור לכם להרגיש יותר נינוחים מול המצלמה. שימו לב – הפוקוס של סשן הצילומים הוא אתם ולא אף אחד אחר. אם אתם מגיעים עם מלווה, שימו לב שמדובר באדם "שמרים" לכם, שיהיה קשוב אליכם במהלך הצילומים, שלא יגנוב לכם את הפוקוס. מישהו שעוזר לכם להרגיש בנוח עם עצמכם.

צילום תדמית - דוגמאות

אשמח לדבר איתך, לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

Scroll to Top
דילוג לתוכן .