צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

Ofer Keidar
Photography

שירותי צילום
צילום ללקוחות פרטיים

שירותי צילום תדמית לאנשים פרטיים

גם לך מגיע להרגיש טוב עם עצמך. המטרה יכולה להיות הצלחה באתרי היכרויות, החלפת תמונת הפרופיל המביכה מתאילנד, צילום כיפי של המשפחה או סתם – כי עבדת קשה ומגיע לך לעצור לרגע ולפנק את עצמך בתמונות מחמיאות. הרווחת את זה ביושר! 

חבילות צילום ללקוחות פרטיים

בחרו את חבילת השירותים המתאימה לכם או צרו איתי קשר ונתפור ביחד חבילת צילומים מתואמת אישית עבורכם.

סושיאל מדיה - צילום סטודיו קצר

תמונת הפרופיל הבאה שלך
1200
  • סשן ממוקד של כ-45 דקות
  • 15 תמונות מחמיאות בעריכה מקצועית
  • 3 מהתמונות יעברו בנוסף גם ריטוש מתקדם
  • צילומי סטודיו

דייט מושלם - צילום חוץ

תמונות מחמיאות לאתרי היכרויות
1100
  • סשן של כ-90 דקות
  • 30 תמונות מחמיאות בעריכה מקצועית
  • 5 מהתמונות יעברו בנוסף גם ריטוש מתקדם
  • ניתן לצלם כמה מערכות לבוש

YES WE CAN!

כן – אשמח לשנות ולהתאים את החבילות לצרכים שלך. ניתן גם לקבל שירותי אקסטרה בתשלום נוסף, כמו מאפרת מקצועית, צילום שני אנשים בסשן אחד, צילום באתר הלקוח, שכירת סטודיו גדול יותר, צילומים בשבת, ועוד… צרו איתי קשר ונתפור ביחד חבילה מותאמת אישית עבורך.

אשמח לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

צילום תדמית - איך זה עובד?

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר
1. מתכננים

לאחר תיאום הצילומים נדבר על מטרת הצילומים, המסר שתרצו להעביר בתמונות, השימושים שתרצו לעשות בהן, לבוש, איפור וכל דברשיעזור לנו ליצור ביחד תמונות תדמית איכותיות שישרתו את העסק שלך בצורה מיטבית.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

2. מצטלמים

הצילומים יתקיימו בסטודיו הביתי שלי בתל-אביב. אני לוקח בחשבון שאין לך נסיון מול מצלמה ומבין שאנשים רבים אינם אוהבים להצטלם ולכן אדריך אותך עד שנשיג ביחד תמונות מחמיאות ונינוחות בהתאם למטרות שהצבנו.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

3. בוחרים

למען שביעות רצונך, חשוב לי לשתף אותך בכל שלב בתהליך. לכן אעלה לרשת טיוטות לבחירתך. מתוך התמונות שבחרת והתמונות שמבחינה מקצועית אסמן כמוצלחות ביותר, אעביר חלק מהתמונות לשלב העריכה המקצועית.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

4. עורכים

כלומר, אני עורך - אתם יכולים לנוח בשלב זה. תמונות ממצלמה מקצועית הן כמו יהלום לא מלוטש. בחדר העריכה אבצע תיקוני תאורה וגוונים, העלמת אדמומיות ופגמי עור זמניים וכדומה. התמונות הערוכות יראו אותנטיות, אך מסוגננות ומחמיאות.

צלם מקצועי בתל אביב - עפר קידר

5. כובשים את העולם

לאחר מספר ימים של עריכה מקצועית, תקבלו קישור להורדת תמונות התדמית הערוכות שלכם, וכן תמונות נוספות בהתאם לחבילה שבחרתם. התמונות המקצועיות יסייעו לך בהשגת התדמית המבוקשת. ומכאן, השמים הם הגבול...

לקוחות מספרים

אשמח לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

צילום תדמית - שאלות נפוצות

אם אתם לא אוהבים להצטלם ומרגישים שהתמונות שלכם אינן מחמיאות – אתם בחברה טובה. חלק גדול מהאנשים לא אוהבים להצטלם ולא מרגישים נוח מול מצלמה. זו סיבה מצוינת ללכת להצטלם בסטודיו מקצועי, אצל צלם שאת תיק העבודות שלו אתם אוהבים, ושיש עליו המלצות מלקוחות שבדיוק כמוכם – חששו מיום הצילומים, אבל יצאו ממנו בחיוך גדול. אתם מוזמנים לשמוע מה לקוחותי אומרים עלי ולצפות בתיק העבודות שלי.

כל צילום תדמית הוא שונה, וחשוב שתקבלו תמונות המותאמות לצרכים שלכם ולטעם האישי שלכם. לדוגמה, תמונת פורטרט של מטפל שיאצו תשדר תדמית שונה מזו של מנהלת חברת השקעות או תמונה של רווק תל אביבי באתר הכרויות. בשיחה המקדימה נדבר על התדמית שתבקשו ליצור, על הסגנון שאתם אוהבים, על הלבוש שישרת את המטרות שלכם, כך שביחד נתכנן את התמונות המוצלחות שתקבלו בסוף התהליך.

פוטושופ הוא אחד מכלי העריכה שיאפשרו לכם להיראות במיטבכם בתמונות מחמיאות ומסוגננות. אני משתמש בפוטושופ ובכלי עריכה נוספים כדי להעלים פגמים זמניים, כמו אדמומיות, ברק ושמנוניות מוגזמים, פצעונים וכדומה. כלי העריכה השונים מאפשרים לבצע גם תיקונים והתאמות של צבע ותאורה, מתן מראה מסוגנן ואחיד יותר לעור הפנים תוך שמירה על הצבע והמרקם שלו. חשוב לי להבהיר שכצלם הפועל לעידוד דימוי גוף חיובי, אינני מבצע שינויי פוטושופ בגוף המצולמים שלי (הצרה, הגדלה או עיוות של איברים). 

אין חובה להיעזר במומחי איפור, שיער וסטיילינג אישי בצילומי תדמית, ואני באופן אישי אוהב סגנון טבעי בצילומים שלי. יחד עם זאת, אנשי מקצוע בהחלט יכולים לסייע בהשגת תוצר סופי איכותי ומרשים יותר. מאפרת מקצועית תוכל לאפר אתכן באיפור המותאם למצלמה ולציוד הסטודיו, אשר נוטים להחליש איפור סטנדרטי ולהעצים טעויות איפור, כגון חוסר אחידות בגוונים או איפור מבריק. גברים יכולים להיעזר במאפרת מקצועית כדי למנוע ברק מיותר וכדי לייצר אחידות טבעית של עור הפנים. כשמדובר בגברים, לרוב בשלב עריכת התמונות נשיג מטרה דומה.

לאחר שנתאם צילומים אשלח לך חומר הדרכה על לבוש, שיער, איפור וגילוח. אני ממליץ בחום לגברים ולנשים להיערך ליום הצילומים בהתאם למדריך זה.

הסטודיו הביתי ממוקם בתל אביב, באיזור גשר הירקון. בשעות היום ניתן למצוא לרוב חניה בתשלום ברחוב. בשעות הערב כדי להצטייד בסבלנות או להגיע בתחבורה ציבורית. לפרויקטים גדולים ניתן לשכור סטודיו שלם בתשלום נוסף.

בהחלט! אתם מוזמנים להגיע עם מלווה אחד שיעזור לכם להרגיש יותר נינוחים מול המצלמה. שימו לב – הפוקוס של סשן הצילומים הוא אתם ולא אף אחד אחר. אם אתם מגיעים עם מלווה, שימו לב שמדובר באדם "שמרים" לכם, שיהיה קשוב אליכם במהלך הצילומים, שלא יגנוב לכם את הפוקוס. מישהו שעוזר לכם להרגיש בנוח עם עצמכם.

צילום תדמית - דוגמאות

אשמח לדבר איתך, לענות על שאלות ולתאם עבורך צילומים

Scroll to Top
דילוג לתוכן .